Енциклопедія про ігрову індустрію
All Contributors
अ म र
• 3/18/2018

Початок обговорень на Ігропедії

Доброго дня, шановне панство!

Це перша тема в обговореннях, тому я не буду багато казати. Найперше треба сказати, що усім варто прочитати правила обговорень, а так само дотримуватись в обговореннях. Також особисто від себе скажу, що в обговореннях діє, насамперед, правило доброзичливості, тому до кожного, хто його порушить, скажімо так, будуть застосовані міри покарання за порушення пунктів правил та політики доброзичливості.

І, звісно, обговорення створені для обговорень, тому тут кожному раді, хто буде дотримуватись правил Ігропедії та пунктів політики доброзичливості.

Сподіваюсь, що повідомлення не зіпсує Вам настрою для обговорень і Ви, як користувач чи редактор Ігропедії, зможете запитати чи обговорити будь-що :)

Щасливих обговорень та дебатів! З повагою, адміністратор та бюрократ Ігропедії, Тору Хасеґава.
1 1
  • Upvote
  • Reply
अ म र
0
• 5/26/2018
Форум був набагато зручніший і він залишився на деяких вікі тож бо Фандом лукавив коли казав про повну заміну а примусити спілкуваться на "Обговореннях" неможливо, бо навіть зараз коли пишу це повідомлення не бачу куди воно піде після натиснення кнопочки REPLY, ці "Обговорення" то просто жах якись, тож був би Форум то спілкування йшло б веселіше...
Write a reply...